Jäädvustasime tänavuse jõuluseikluse ka videopildis. Andekas Võru noor Roby Zuts püüdis videosse kahe päeva jõulutralli emotsioonid ja tegevused.

Esimeses videos räägivad Piret ja Hanna, mis on "Rõõm toob rõõmu" jõuluseiklus, miks seda vaja on ning miks Saagu Parem ellu kutsutud on. Südamlik video kätkeb endas ausaid emotsioone ja ehtsaid elamusi jõuluseikluselt. Tänu Saagu Paremale ja headele vabatahtlikele, ei jäänud ka sel aastal jõulud Võrumaal ära! Video vaatamiseks klõpsa siia!

Teises videos näete Jõuluvana ja parempike teise jõulutralli päeva tegemisi Võru keskväljakul. Selle video nägemiseks klõpsa siia!

Kolmandas videos anname oma panuse Jerusalema tantsuväljakutsele. Juhendajaks ikka Võrumaa kõige kergemate jalgadega mees - Andre Laine. Ettevõtmine kutsuti ellu Angola noorte poolt, kui Aafrika riigid Covid-19 pandeemia ajal suletud olid. See hakkas maailmas laialt levima ning tänaseks tähistab koosolemist rasketel aegadel. Video nägemiseks klõpsa siia!

Veelkord suured tänud Merling Reisidele, vabatahtlikele, headele annetajatele, Võru Gümnaasiumi noortele ja kõigile teistele asjaosalistele, et Saaguka jõuluseiklusele õla alla panite. Teieta ei oleks me saanud rõõmu kõigini viia!
Suur kniks ja kummardus.