Jõulukuu hiilib vaikselt ligi ning usinad Parempikud on oma tööd juba alustanud. Niisiis on paras aeg välja kuulutada Saagu Parema traditsiooniline jõulukampaania „Saaguka jõuluseiklus ratastel- rõõm toob rõõmu".

Möödunud aasta on olnud meeletult kirju ja täis erinevaid katsumusi, millest puutumata pole meist keegi jäänud. Võib isegi öelda, et aasta on olnud tohutu väljakutsete jada ning me kõik oleme pidanud igasuguseid ümberkorraldusi tegema. Nii otsustasime ka meie aastale väärilise punkti panna ning korraldada seiklusterohke jõulutralli.

Tänavune jõulukampaania on suuresti traditsiooniline. Oktoobris korjasid meie töökad Parempikud laste kirjad Jõuluvanale kokku ning juba õige pea võivad lapsed motiveerivaid ja rahustavaid kirju Jõuluvanalt vastu saada. Lähipäevil avaldame soovitud kingituste nimekirja Saagu Parema Facebooki lehel ning teil, meie headel toetajatel, on võimalus Parempikkude kingiladu täitma asuda. Ikka selleks, et meie lastel oleks parem!

Meie jõulukampaania finaal Kandles on alati olnud suursündmus, kuid arvestades asjaolusid, oleme tulnud välja millegi veel ägedamaga. Sel aastal ei sõida Jõuluvana mitte saaniga, vaid Merling Reiside kõige vingema bussiga. Jõuluseltskond liigub 19. detsembril mööda Võrumaad ning kindlustab, et jõulurõõmu jaguks igasse kodukandi nurka. Ära ei jää ka võimas Grand Finale, aga see las jääda veel saladuseks!

Et mitte kõike viimasele minutile jätta, on meil teile veel paar üleskutset!

1.     Parempikud soovivad komplekteerida väikesed kommipakid igale lapsele, kes jõulubussi tervitama tulevad, et keegi ei jääks jõulurõõmust ilma. Selleks vajame palju-palju komme.

2.     Et hoida teineteist ja tähistada jõule turvaliselt, soovime peredele jagada korduvkasutatavaid maske. Kuna peresid on palju, on maske vaja mitusada.

Palume teie abi, et vajalik kogus maske ja komme õigeaegselt kokku koguda. Teie panust turvaliste ja rõõmsate jõulude õnnestumiseks ootame võimalikult kiiresti Saagu Parema keskusesse.

Jõulud on aasta üks ilusamaid aegu ning meie missioon on aidata tuua peredesse hingerahu ja poetada sära kõigi laste silmadesse. Ootame elevusega kõigi teie panust, et muuta tänavused jõulud eriti eriliseks!

Peatse kuulmiseni!

Turvaliste kohtumisteni Saagukas!