Saagu Parema jõulukampaania „Rõõm toob rõõmu“ eesmärk on aidata kõiki Võrumaa lapsi ja peresid, et jõulurõõmu jaguks igasse majapidamisse. Tihti piisab väikestest asjadest, et kedagi õnnelikumaks teha. Ehe näide südamest tulevast jõulusoovist on Parempikkudeni jõudnud 12-aastaselt poisilt, kes soovib oma vanaemale jõuludeks sooja kampsunit.

Kallis Jõuluvana!

Minul oleks sulle üks väga eriline soov. Elan koos oma vanaemaga, kes hoolitseb minu eest. Tänu tema hoolitsusele on mul alati toit laual ja südames hea tunne. Ta õpetab ja juhendab mind, et minust kasvaks ikka tubli poiss. Olen talle ka palju muret valmistanud. Soovin, et tooksid vanaemale sooja kampsuni, et tema soojust jätkuks veel kauaks ajaks.

Palju jõudu teile kallis Jõuluvana, lapsed kõik ootavad!“ 

Selle jõulusoovi täitmisega tulid jõuluvanale appi Tallinna 32. Keskkooli kümnendikud, kes on juba mõnda aega Saagu Parem keskusega seotud olnud. Õpilastele meeldib, et kingituste saajate kohta on olemas veidi taustainfot, tänu millele saavad nad teha personaalsema kingituse. Nad tõdevad, et heategevus toob naeratuse nende nägudele ja soojuse nende südametesse. Nad peavad kauniks Saaguka südamlikku eesmärki – tuua inimeste eludesse rõõmu. Õpilased plaanivad Saaguka tegemisi toetada ka tulevikus ning levitavad uhkusega meie sõnumit tuua peredesse rõõmu. Lisaks soojale kampsunile aitasid noored Jõuluvana ka pükste, teepakkide ja vitamiinidega.

Tänase seisuga saavad jõulupakid üle 180 lapse ning kommipakid kõik, kes Saaguka jõulubussi tervitama tulevad. Kes soovivad veel oma panust anda, siis mõned üksikud jõulusoovid on veel heategija ootel. Samuti vajame endiselt palju-palju komme, mida lastele jõuluringreisil jagada.

Kaunist jõuluaega ning turvaliste kohtumisteni Saagukas!