Möödunud nädalal toimus Saaguka toetuspoes kotimüük, kus ühe nädala jooksul oli võimalik palju head kraami soodsa hinnaga soetada.

„Mis on kotimüük?“ küsitakse meilt päris tihti. Ostlemas käies oleme harjunud nägema fikseeritud hinnaga tooteid või allahindlusprotsente. Kuna meile tuuakse palju riideid, näeme, et tihtipeale satuvad meie lattu asjad, millel on veel hinnasildid küljes, millest järeldame, et need riided on allahindluse hulluses ostetud, kuid pole kordagi kantud.

Saagu Parema üheks eesmärgiks on taaskasutuse propageerimine ning raiskava ühiskonna taandamine. Vahete-vahel on ka meie ladu pungil täis ning oleme sunnitud vana kauba eest müüma. Siinkohal oleme mõelnud uue lahenduse, milleks ongi kotimüük. Me ei langeta hindu vaid määrame ühe koti hinna ning ostleja võib võtta nii palju tooteid, kui kotti mahub. Kuna kotimüügil hinnasilte ei vaadata, on see hea võimalus soetada näiteks paar kallimat asja palju soodsama hinnaga.

Näide: ühe kotitäie asjade hinnaks on 10 eurot. Sa soovid osta paari pükse, kaks suvekleiti, käekoti, rihmikud ja kübara, mille väärtus kokku on 14 eurot. Kui need kõik mahuvad ära ühte kotti, saad need 10 euroga ning säästad 4 eurot. Ja nii lihtne ongi!

Soovitame külastada meie poodi eriti kotimüügi esimestel päevadel, sest siis on suurem valik. Kaubal võiks aga silma peal hoida igapäevaselt, et parimatest paladest mitte ilma jääda. Ka kotimüügi lõppedes tasub poodi edasi külastada, sest kogu vana kaup läheb sendialale (ala, kus iga toode on 10 senti) ning pood täitub uue ja huvitava kraamiga!

Meie müüdavad kaubad on viksid ja viisakad – kvaliteedikontrollist käivad need enne poodi jõudmist mitmel korral läbi. Külastusaegade osas oleme väga paindlikud – kui soovid tulla, anna endast julgelt märku. Pood on avatud ka nädalavahetustel ja hilistel õhtutundidel!

Saagukas näeme!