Aasta 2020 on olnud väga teistmoodi ning nii oli ka meie jõulutrall. Ristisime Saaguka seitsmenda traditsioonilise jõulukampaania tänavu seikluseks ja õigustatult. Kokku sai tõepoolest üks suur seiklus meile, heategijatele ja kingituste saajatele.

Jõulumaa ja parempikud töötasid täiskäigul ning detsembri jooksul kogusime heade inimeste abiga kingitused 187 lapsele. Lisakinke jagus ka Saaguka väikestele abilistele ning bussi tervitama tulnud lastele, kes muidu nimekirjas polnud. Kinke oli igasuguseid – värvipliiatsitest ruladeni. Meie Saagu Parem keskus ongi päris jõulumaa, sest isegi Jõuluvanale saadetud kirja potsatas Omniva meie postkasti.

19. ja 20. detsembril viis Jõuluvana koos oma usinate abilistega Saagu Paremast kingitused turvaliselt igasse Võrumaa nurka ning jõulurõõmu jagus igasse peresse. Meie jõulusaan oli lustakas jõuluehtes, millest said rõõmu parempikud ja jõulubussi tervitama tulnud lapsed. Eriti suur tänu lähebki Merling Reisidele, sest ilma nendeta ei oleks see imeline seiklus võimalikuks saanud.

20. detsembril panime koos Võru Gümnaasiumi noortega tänavusele jõuluseiklusele võimsa punkti. Võtsime vastu Jerusalema tantsuväljakutse, millest varsti ilmub ka äge video. Oli üks väga ilus ja südamlik kokkusaamine keset Võru.

Tänavuse jõulutralliga tõestas Saaguka usin tiim järjekordselt, et rõõm sünnib väikestest asjadest ning tehes head, leiad head. Tehes ise head või saades heateo osaliseks, kasvab meie soov olla inimestele veel rohkem abiks. Aitäh teile kõigile, kes vähegi Saagu Parema jõulukampaaniale õla alla panite ning aitasite viia jõulurõõmu sinna, kus seda kõige rohkem vajatakse!  

Saagu Parem annab ka tulevikus endast maksimumi, et ikka saaks parem – meil, teil ja neil. Kõigil. Pühendame end aitamaks neid, kes abi just kõige rohkem vajavad ning usume jätkuvalt, et näidates suuremat hoolimist enda ja ligimeste vastu, saabki Maailm ainult paremaks paigaks muutuda!

Saagu Parem keskus ja pood on avatud ka pühadevahelisel ajal. Kui tuli põleb, astu julgelt keskuse otsaaknast sisse! Tule soeta viimased jõulukingid, soojad õueriided ja pidulikud pühaderüüd või tule head kohvi ja positiivset seltskonda nautima! Kui tuli ei põle, helista või kirjuta ning lepime kokku, millal läbi astuda saad. 

Meie tegemiste kohta tegid kokkuvõtte ka Aktuaalne Kaamera ja Robi Zuts. AK uudisnupu leiad siit.

Saaguka tubli tiim soovib teile kõigile kauneid ja turvalisi pühi! Hoidke end ja endi lähedasi, et saaksime üheskoos terv uuele aastale vastu minna!